Фундація #ВАРТОЖИТИ
Місія Фундації #ВАРТОЖИТИ
Реформувати систему охорони здоров'я та змінити свідомість українців заради гідного життя онкохворих
Про фундацію
Фундація #ВАРТОЖИТИ — це місце, де благодійні кошти та соціальний капітал зустрічаються з ініціативами та проєктами, які розвивають та реформують сферу онко в Україні.
Фундація #ВАРТОЖИТИ реалізовує свою діяльність у сфері онко, а також підтримує партнерством і допомагає інформаційно та фінансово фондам, соціальними ініціативам та громадським обєднанням, які працють в цій сфері.

Мета Фундації #ВАРТОЖИТИ знаходити та акумулювати благодійні кошти, залучені від бізнесу та фізичних осіб шляхом прозорого розподілу між соціальними ініціативами та проєктами, які лише починають свою діяльність або вже активно діють та реалізовують свої проєкти в сфері онко.
Історія створення
Фундація #ВАРТОЖИТИ — є логічним продовженням великого мультимедійного місійного проекту «Я, Ніна», заснованого у 2019 році журналісткою та телеведучою Яніною Соколовою та продюсеркою проекту «Я, Ніна» Олесею Корженевською — головою ГО «Логістичний Штаб».
За період своєї діяльності проєкт «Я, Ніна»
День Донора Red Brunch
Започаткував День Донора — Red Brunch — щомісячний збір крові та волосся на потреби онкохворих. Cпільно з ДонорUA провів 12 заходів у Києві і у Львові. Загалом 690 людей стало донорами крові, що дорівнює 2070 врятованих життів. Детальніше
Збір волосся для виготовлення перук
Організував збір волосся для виготовлення перук онкохворим діткам спільно з соціальною ініціативою Hair for Share. 104 чоловіків, жінок і дітей віддали своє волосся. А це приблизно 26 перук для маленьких принцес.
Втілення мрій важкохворих діток
Налагодив співпрацю з фондом Green Elephant Fund, який втілює мрії важкохворих діток.
Паліативна допомога
Провів конференцію на тему паліативної допомоги і запустив всеукраїнські флешмоби #шаликтепла і #капелюханавуха в підтримку паліативних пацієнтів: дорослих та дітей з метою збільшення обізнаності громадян і привернення уваги до проблем невиліковно хворих людей в Україні. Активності проведені в рамках соціальної ініціативи «За гідне життя до останнього подиху» спільно з Міжнародним фондом «Відродження». Детальніше
Вусопад
Запустив соціальну ініціативу #ВУСОПАД з метою висвітлення проблеми раку яєчка та раку простати серед українських чоловіків, а також задля інформування суспільства щодо ранньої діагностики та своєчасного виявлення цих захворювань. Детальніше
Інформування про обстеження на рак
Провів інформаційну кампанію щодо профілактичного обстеження на рак.
В процесі організації вищеперелічених соціальних ініціатив команда проєкту «Я, Ніна» зрозуміла, що може і хоче робити більше, адже впродовж своєї власної діяльності проект «Я, Ніна» зіткнувся з великою кількістю запитів на допомогу від різних соціальних ініціатив та проєктів: так виникла ідея фундації #ВАРТОЖИТИ, яка має на меті підтримувати фінансово та інформаційно проєкти та соціальні ініціативи, які працюють в сфері онко в Україні.
#ВАРТОЖИТИ
Наш план
Залучити в Фундацію кошти від фізичних осіб та бізнесу, і коли їх буде в достатньому об'ємі, чотири рази на рік проводити відкриті пітчинги, на яких соціальні ініціативи та проєкти, які лише починають або вже активно працюють в сфері онко, зможуть подати свої проєкти та отримати грант від фундації #ВАРТОЖИТИ на свою діяльність.

Для прозорої звітності Фундації #ВАРТОЖИТИ буде сформовано Наглядову Раду з представників бізнесу та лідерів думок, яка один раз на квартал буде проводити засідання для відбору та затвердження проєктів, які подаються на пітчинг.

Частину зібраних на розрахунковий рахунок коштів фундація залишає на операційні витрати та повноцінну систематичну роботу команди.

За попередніми підрахунками щомісячні витрати фундації #ВАРТОЖИТИ складатимуть 294 000 грн, а це 3 528 000 грн на рік, які будуть витрачені на:

  • зарплатний фонд для 10 осіб (команди Фундації)
  • оренду офісу
  • меблі для офісу
  • закупівлю необхідного для роботи обладнання
  • інші операційні витрати
Наші проекти
Перші проєкти, які вже реалізовує або планує реалізувати Фундація #ВАРТОЖИТИ:
Допомогти Фундації #ВАРТОЖИТИ може кожен бажаючий. Для цього потрібно перерахувати будь-яку комфортну суму від 1 грн на рахунок Фундації.
Ми вдячні за будь-яку допомогу
Фундація #ВАРТОЖИТИ співпрацює виключно з проєктами та соціальними ініціативами, які ведуть свою активну діяльність в сфері онко в Україні.

Фундація #ВАРТОЖИТИ не надає фінансової підтримки на лікування фізичних осіб.
Команда