Мета
Підтримати онкопацієнтів та їхні сім'ї в боротьбі з раком, надаючи безкоштовну кваліфіковану психологічну допомогу, фахову консультацію та безкоштовне таксі до онкоцентрів
Про проєкт
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ — це єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів та їхніх родичів.

Без вихідних фахівці центру надаватимуть допомогу пацієнтам, яким поставили діагноз «рак».

Зателефонувавши на єдиний безкоштовний номер
0-800..., онкопацієнт чи його родичі зможуть отримати фахову консультацію онкопсихолога, отримати відповіді на будь-які питання пов'язані з діагнозом та лікуванням, а також замовити безкоштовний трансфер до місцевого державного онкоцентру і назад додому.
Чому це потрібно?
В Україні 1 300 000 онкохворих. Щодня 450 українців дізнаються, що у них рак. Тривожність, страх, апатія, депресія — неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину на різних стадіях боротьби з раком. Такі симптоми аж ніяк не сприяють швидкому одужанню, а лиш погіршують загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись з цими емоціями самотужки.
Як це працюватиме?
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ матиме три окремі лінії допомоги для онкопацієнтів та їх близьких
1
Гаряча лінія допомоги
Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО «Афіна. Жінки проти раку», які мають трирічний досвід надання фахової допомоги онлайн.
2
Психологічна допомога
Професійні онкопсихологи зможуть надати онкопацієнтам та їх близьким необхідну фахову консультацію. До 22 липня 40 окнописхологів проходять навчання роботі на гарячій лінії, яке спеціально розробила для них Українська Асоціація Онкопсихологів під керівництвом начальниці штабу Алли Антонової
3
Таксі для онкопацієнтів
Наші партнери онлайн-сервіс Uklon і мережа АЗК WOG надають 10.000 безкоштовних поїздок для онкопацієнтів в 15-ти містах України. Безкоштовне таксі довезе онкопацієнтів в державний окноцентр і назад додому
Кому це потрібно?
Вони наче пара з красивого французького кіна. Від них неможливо відвести погляд. Хочеться дивитися, слухати і потай мріяти, щоб кожному із нас вдалося дожити до такого поважного віку і з таким же трепетом, любов'ю і турботою обіймати кохану людину. В житті Марини і Вадима є багато любові. А ще є рак, якому, попри всі невтішні прогнози лікарів, не вдалося розділити це щасливе подружжя.
На 20-му тижні вагітності Юля дізналась, що у неї рак. До кінця вагітності вона пройшла 3 курси хіміотерапії, а 25.06.20 народила свого другого синочка — Даніїла . Попереду в неї тривале лікування, але Юля сильна і вона справиться!

Ніна Резніченко
Співзасновниця ГО «Афіна. Жінки проти раку»
Захворіти на рак — це величезний стрес для будь-якої людини, незалежно від соціального статусу та віку. Пацієнтська громадська організація «Афіна. Жінки проти раку» щодня обробляє безліч запитів: де й у кого лікуватися та проходити діагностику, звідки брати ліки, як шукати гроші, як жити в діагнозі?

Кол-центр суттєво спростить життя онкопацієнтів, адже це буде єдиний координаційний центр, де можна отримати відповіді на всі запитання, з якими стикається онкопацієнт та його родичі.

В умовах пандемії короновірусу ситуація значно ускладнилась неможливістю дістатися до онкоцентрів. У пацієнтів дуже багато страхів, проблем та запитань, які потрібно вирішувати тут і зараз.

Я вважаю створення кол-центру для онкопацієнтів #ВАРТОЖИТИ вкрай необхідним проєктом саме сьогодні.
Скільки це коштує?
Кол-центр для окнопацієнтів не має сталого фінансування
та не фінансується ніякими державними установами та існує за добровільні кошти від українців зі всього світу.

На сайті Фундації #ВАРТОЖИТИ відкрито збір коштів.
700+ благодійників вже підтримали створення кол-центру
150 000+ грн зібрано і витрачено в червні,липні та серпні 2020
300 000 + грн необхіно зібрати у вересні 2020
Дані по зібраним коштам оновлюються щодня.

Першу фінансову допомогу у розмірі 299 700 грн проєкт кол-центру отримав від Zagoriy Foundation, які були витрачені на розворот кол-центру та навчання операторів гарячих ліній у червні 2020.
Ми вдячні за будь-яку допомогу
Разом з вами на кол-центр #ВАРТОЖИТИ ми зібрали
* дані оновлюються щодня
723

Доброчинців
169 553

Вже зібрано, грн
14 000 000

Необхідно зібрати, грн
Як ще можна допомогти?
Шукаємо доброчинців, які з можливістю вибору нададуть:

  • 20 ноутбуків для працівників кол-центру
  • 100 комплектів гарнітури для операторів кол-центру
Якщо ви хочете так чи інакше долучитись до цього проєкту — заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку нижче або напишіть нам на e-mail: vartozhyty@gmail.com
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ реалізовується завдяки спільним зусиллям:
Нас підтримують: