Мета
В Україні 1 300 000 онкохворих. Щодня 450 українців дізнаються, що у них рак. Тривожність, страх, апатія, депресія — неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину на різних стадіях боротьби з раком. Такі симптоми аж ніяк не сприяють швидкому одужанню, а лиш погіршують загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись з цими емоціями самотужки.

Фундація #ВАРТОЖИТИ спільно з пацієнтською організацією «Афіна. Жінки проти раку» та Українською Асоціацією Онкопсихологів працюють над запуском кол-центру для онкопацієнтів, який стане єдиним координаційним центром по всій Україні і надасть можливість отримати фахову психологічну допомогу, почути відповіді на усі питання пов'язані з діагнозом і навіть замовити безкоштовне таксі до місця лікування і назад додому.
Навіщо?
В Україні 1 300 000 онкохворих. Щодня 450 українців дізнаються, що у них рак. Тривожність, страх, апатія, депресія — неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину на різних стадіях боротьби з раком. Такі симптоми аж ніяк не сприяють швидкому одужанню, а лиш погіршують загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись з цими емоціями самотужки.

З кінця травня 2020 Фундація #ВАРТОЖИТИ спільно з пацієнтською організацією «Афіна. Жінки проти раку» працює над запуском кол-центру для онкопацієнтів, який стане єдиним координаційним центром по всій Україні і надасть можливість отримати фахову психологічну допомогу, почути відповіді на усі

Навчальну програму для онкопсихологів підготувала Українська Асоціація Онкопсихологів. Проєкт реалізовується завдяки технічній підтримки «Рациональное IT», які pro bono допомагають робити розворот кол-цетру, а також завдяки партнерству з онлайн-сервісом Uklon та мережею АЗС Wog, які разом надали 10 000 промокодів для того, щоб організувати безкоштовний трансфер окнопацієнтів в 15-ти містах України.
Кому це потрібно?

Ніна Резніченко
Співзасновниця ГО «Афіна. Жінки проти раку»
Захворіти на рак — це величезний стрес для будь-якої людини, незалежно від соціального статусу та віку. Пацієнтська громадська організація «Афіна. Жінки проти раку» щодня обробляє безліч запитів: де й у кого лікуватися та проходити діагностику, звідки брати ліки, як шукати гроші, як жити в діагнозі?

Кол-центр суттєво спростить життя онкопацієнтів, адже це буде єдиний координаційний центр, де можна отримати відповіді на всі запитання, з якими стикається онкопацієнт та його родичі.

В умовах пандемії короновірусу ситуація значно ускладнилась неможливістю дістатися до онкоцентрів. У пацієнтів дуже багато страхів, проблем та запитань, які потрібно вирішувати тут і зараз.

Я вважаю створення кол-центру для онкопацієнтів #ВАРТОЖИТИ вкрай необхідним проєктом саме сьогодні.
Як це працюватиме?
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ матиме три окремі лінії допомоги для онкопацієнтів та їх близьких
1
Гаряча лінія допомоги
Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО «Афіна. Жінки проти раку», які мають трирічний едосвід надання фахової допомоги онлайн.
2
Психологічна допомога
Професійні онкопсихологи зможуть надати онкопацієнтам та їх близьким необхідну фахову консультацію. До 22 липня 40 окнописхологів проходять навчання роботі на гарячій лінії, яке спеціально розробила для них Українська Асоціація Онкопсихологів під керівництвом начальниці штабу Алли Антонової
3
Таксі для онкопацієнтів
Наші партнери онлайн-сервіс Uklon і мережа АЗС WOG надають 10.000 безкоштовних поїздок для онкопацієнтів в 15-ти містах України. Безкоштовне таксі буде довезе онкопацієнтів в державний окноцентр і назад додому
Скільки це коштує?
За попередніми підрахунками для створення, запуску та повноцінної роботи кол-центру терміном в один рік необхідно понад 14 млн грн.

На даний момент Фундація #ВАРТОЖИТИ виграла грант від Zagoriy Foundation на суму 299 700 грн. З цим ми і починаємо...

Ми вдячні за будь-яку допомогу
Разом з вами на проєкт #колцентрвартожити ми зібрали
* дані оновлюються щодня
552

Доброчинців
94 560

Вже зібрано, грн
14 000 000

Необхідно зібрати, грн
Як ще можна допомогти?
Шукаємо доброчинців, які з можливістю вибору нададуть:

  • 20 ноутбуків для працівників кол-центру
  • 100 комплектів гарнітури для операторів кол-центру
Якщо ви хочете так чи інакше долучитись до цього проєкту — заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку нижче або напишіть нам на e-mail: vartozhyty@gmail.com
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних
Партнери проєкту
ГО «Афіна. Жінки проти раку» — пацієнтьска організація, створена в 2017 році для захисту прав та інтересів дорослих онкопацієнток. Організація налічує понад 4700 жінок, проте надає допомогу всім, хто її потребує.

Головна мета організації — забезпечити всіх онкопацієнтів України сучасним ефективним лікуванням. Напрямки діяльності «Афіна. Жінки проти раку»:
- інформаційна та психологічна підтримка
- консультаційний супровід
- адвокація онкопацієнтів через закриту групу, сторінку, сайт, газету та телефони.