Місія Фундації #ВАРТОЖИТИ
Реформувати систему охорони здоров'я та змінити свідомість українців заради гідного життя онкохворих та паліативних пацієнтів в Україні та розвитку донорського руху в Україні
Фундація #ВАРТОЖИТИ — це місце, де благодійні кошти та соціальний капітал зустрічаються з ініціативами та проєктами, які розвивають і реформують сферу онкології, донорства крові та паліативної допомоги в Україні.
Фундація #ВАРТОЖИТИ реалізовує також підтримує партнерством і допомагає інформаційно та фінансово фондам, соціальними ініціативам та громадським об'єднанням, які працють в сфері онкології, донорства крові та паліативної допомоги.

Мета Фундації #ВАРТОЖИТИ знаходити та акумулювати благодійні кошти, залучені від бізнесу та фізичних осіб для реалізації власних проєктів і допомоги іншим організаціям, які реформують сферу охорони здоров'я в Україні.
Історія створення
Фундація #ВАРТОЖИТИ — є логічним продовженням великого мультимедійного місійного проекту «Я, Ніна», заснованого у 2019 році журналісткою та телеведучою Яніною Соколовою та продюсеркою проєкту «Я, Ніна» Олесею Корженевською — головою ГО «Логістичний Штаб».
За період своєї діяльності і до моменту запуску Фундації #ВАРТОЖИТИ проєкт «Я, Ніна»
День Донора Red Brunch
Започаткував День Донора — Red Brunch — щомісячний збір крові та волосся на потреби онкохворих. Cпільно з ДонорUA провів 12 заходів у Києві і у Львові. Загалом 747 людей стало донорами крові, що дорівнює 2241 врятованих життів. Детальніше
Збір волосся для виготовлення перук
Організував збір волосся для виготовлення перук онкохворим діткам спільно з соціальною ініціативою Hair for Share. 105 чоловіків, жінок і дітей віддали своє волосся. А це приблизно 26 перук для маленьких принцес.
Втілення мрій важкохворих діток
Налагодив співпрацю з фондом Green Elephant Fund, який втілює мрії важкохворих діток.
Паліативна допомога
Провів конференцію на тему паліативної допомоги і запустив всеукраїнські флешмоби #шаликтепла і #капелюханавуха в підтримку паліативних пацієнтів: дорослих та дітей з метою збільшення обізнаності громадян і привернення уваги до проблем невиліковно хворих людей в Україні. Активності проведені в рамках соціальної ініціативи «За гідне життя до останнього подиху» спільно з Міжнародним фондом «Відродження». Детальніше
Вусопад
Запустив соціальну ініціативу #ВУСОПАД з метою висвітлення проблеми раку яєчка та раку простати серед українських чоловіків, а також задля інформування суспільства щодо ранньої діагностики та своєчасного виявлення цих захворювань. Детальніше
Інформування про обстеження на рак
Провів інформаційну кампанію щодо профілактичного обстеження на рак.
В процесі організації вищеперелічених соціальних ініціатив команда проєкту «Я, Ніна» зрозуміла, що може і хоче робити більше, адже впродовж своєї власної діяльності проєкт «Я, Ніна» зіткнувся з великою кількістю запитів на допомогу від різних соціальних ініціатив та проєктів: так виникла ідея Фундації #ВАРТОЖИТИ, яка має на меті підтримувати фінансово та інформаційно проєкти та соціальні ініціативи, які працюють в сфері онко в Україні, а також, і в першу чергу, реалізовувати власні революційні проєкти в сфері онкології і свідомого донорства крові.
Наші проєкти
Red Brunch
Red Brunch — щомісячний День Донора, який організовує команда проекту Фундації #ВАРТОЖИТИ та проєкту «Я, Ніна» задля збору крові і волосся на потреби онкохворих в кожен перший вівторок місяця.

Подія одночасно відбувається у Києві та у Львові. Загалом проведено 9 днів донора у Києві та 5 у Львові.

815 донорів здало кров, що дорівню 2445 врятованих життів.
113 донорів стало донорами волосся, з якого було виготовлено 37 перук для дівчаток віком від 3 до 18 років, які втратили власне волосся внаслідок хіміотерапії.

Таким чином, впродовж року відбуваються 12 планових Ред Бранчів. Графік подій можна переглянути за цим посиланням.

* проєкт реалізовується з липня 2019
Фундація #ВАРТОЖИТИ співпрацює виключно з проєктами та соціальними ініціативами, які ведуть свою активну діяльність в сфері онкології в Україні, а також донорства крові та паліативної допомоги.

Фундація #ВАРТОЖИТИ не надає фінансової підтримки на лікування фізичних осіб.