Допомога від бізнесу
Наша мета
Знаходити та акумулювати благодійні кошти, залучені від бізнесу шляхом прозорого розподілу між соціальними ініціативами та проєктами, які лише починають свою діяльність або вже активно діють та реалізовують свої проєкти в сфері онко.
Ми пропонуємо Бізнесу долучитися до соціальної відповідальності не лише у якості бренду, але й залучити до участі всіх співробітників своєї кампанії
Одноразова або щомісячна допомога
Бізнес може самостійно обрати фіксовану суму і одноразово або щомісячно перераховувати її на рахунок Фундації #ВАРТОЖИТИ.
Допомога конкретному проєкту
Бізнес може підтримати якийсь конкретний проєкт, який веде або яким опікується Фундація #ВАРТОЖИТИ або запропонувати створення нового проєкту, якщо він відповідає місії Фундації.
Залучення всієї компанії
Бізнес може долучити своїх співробітників стати частиною одного з проектів, який реалізовує самостійно або в колаборації Фундація #ВАРТОЖИТИ.
Спільний мерч
Разом ми можемо виготовити найрізноманітніший мерч (чашки, шопери, шкарпетки і т. п.) і запропонувати вашим співробітникам долучитися до конкретного проекту. Таким чином кожен співробітник зможе придбати, скажімо, чашку за 500 грн. і стати частиною великої місійної історії. Окрім логотипу Фундації #ВАРТОЖИТИ за бажанням можна розмістити логотип і вашої компанії чи бренду.
RED BRUNCH День Донора у вас в офісі
Разом з Яніною Соколовою ми можемо приїхати до вас в офіс і провести у вас наш Red Brunch — День Донора задля того, щоб ваші співробітники відчули себе справжніми героями.
Як проходить День Донора
#ВАРТОЖИТИ
Долучитися до соціальної відповідальності
Залиште вашу заявку і ми сконтактуємо з вами найближчим часом
Ім`я
Електронна пошта
Телефон
Ваше повідомлення