Кол-центр #ВАРТОЖИТИ — це єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких. Проект не фінансується державою, не має жодного постійного джерела фінансування і працює за рахунок благодійних внесків українців зі всього світу, поодиноких грантів та завдяки підтримці соціально-відповідальних компаній, які безкоштовно надають ряд своїх послуг.

Ваша допомога є для нас безцінною, адже кожен донейт дає нам можливість не зупинятися.
МЕТА:
Підтримати онкопацієнтів та їхні родини в боротьбі з раком, надаючи безкоштовну кваліфіковану психологічну допомогу, фахову консультацію та безкоштовне таксі до онкоцентрів.
Психологічна допомога
Професійні онкопсихологи надають онкопацієнтам та їхнім близьким безкоштовну фахову консультацію.

58 психологів-волонтерів з різних куточків України та навіть з-за кордону пройшли кілька етапів відбору, двомісячний курс навчання від Української психоонкологічної асоціації, провідних лікарів онкологів, експертів по паліативній допомозі тест і готові надати кваліфіковану допомогу.

* Лінія працює з 16 червня 2021 року.
Детальніше
Призупилини свою діяльність
Дві лінії допомоги для онкопацієнтів і донорів, а саме безкоштовне таксі у містах, де рух на громадському транспорті
обмежений через карантинні заходи
Таксі для онкопацієнтів
З 5.04.2021, на період повного локдауну онкопацієнти у Києві, Львові, Запоріжжі та Полтаві мали змогу замовити безкоштовне таксі, щоб доїхати до державного медичного закладу і назад. Послуга була можливою завдяки нашому партнерові — онлайн-сервісу Uklon.
7.06.2021 послуга призупинила свою діяльність, оскільки у Києві, Львові, Запоріжжі і Полтаві знову почав повноцінно працювати громадський транспорт.
Детальніше
Таксі для донорів
З 19.04.2021 послуга безкоштовного #таксідлядонора була доступною у Києві, Львові, Полтаві та Запоріжжі. Послуга була можливою завдяки нашому партнерові — онлайн-сервісу Uklon.
7.06.2021 послуга призупинила свою діяльність, оскільки у Києві, Львові, Запоріжжі і Полтаві знову почав повноцінно працювати громадський транспорт.
Детальніше
Кому це потрібно?
В Україні 1 300 000 онкохворих. Щодня 450-м українцям ставлять діагноз «рак». Тривожність, страх, апатія, депресія — це неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину та її родину на різних стадіях боротьби з раком. Таке моральне навантаження аж ніяк не сприяє швидкому одужанню, а лише погіршує загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись самотужки.

Саме тому ми вирішили створити кол-центр #ВАРТОЖИТИ.
Коли в повному обсязі запуститься кол-центр #ВАРТОЖИТИ?
Другий рік поспіль команда Фундації #ВАРТОЖИТИ працює над тим, щоб запустити кол-центр з трьома лініями допомоги:

- лінія психологічної допомоги онкопацієнтам та їхнім близьким
- довідкова лінія «запитання-відповідь»
- постійна робота безкоштовного таксі для онкопацієнтів

Ми провели численні зустрічі з Міністерством охорони здоров'я України, з потенційними меценатам та донорами, але досі не знайшли щомісячну підтримку на покриття інституційних та адміністративних витрат. Здебільшого всі наші зустрічі завершуються або обіцянками, або відмовою, або тим, що соціально-відповідальна компанія надає безкоштовно ряд своїх послуг, проте цього, на жаль, недостатньо для повноцінної роботи кол-центру і все і надалі впирається у фінансову складову.

Попри всі ці перипетії кол-центр #ВАРТОЖИТИ всеодно працює і розвивається. І ми віримо, що зможемо довести цей надважливий проєкт до повного його втілення.

Ми віримо, що маленької допомоги не буває і ваш навіть маленький платіж допоможе нам не зупиняти роботу цього місійного надважливого проєкту ні на секунду.
Як нам можна допомогти?
Якщо ви хочете так чи інакше долучитись до проекту кол-центру — напишіть нам на e-mail: vartozhyty@gmail.com
Вони наче пара з красивого французького кіно. Від них неможливо відвести погляд. Хочеться дивитися, слухати і потай мріяти, щоб кожному із нас вдалося дожити до такого поважного віку і з таким же трепетом, любов'ю і турботою обіймати кохану людину. В житті Марини і Вадима є багато любові. А ще є рак, якому, попри всі невтішні прогнози лікарів, не вдалося розділити це щасливе подружжя.
На 20-му тижні вагітності Юля дізналась, що у неї рак. До кінця вагітності вона пройшла 3 курси хіміотерапії, а 25.06.20 народила свого другого синочка — Даніїла . Попереду в неї тривале лікування, але Юля сильна і вона справиться!
Тільки разом!
Запуск лінії безкоштовного таксі для онкопацієнтів та донорів став можливим завдяки спільним зусиллям:
Фундація #ВАРТОЖИТИ заснувала кол-центр для онкопацієнтів та їхніх близьких #ВАРТОЖИТИ, зібрали команду, створили архітектуру проєкту, провели навчання та об'єднали всіх партнерів
ГО «Афіна. Жінки проти раку» — наша дружня пацієнтська організація. Одна з найбільших і найпотужніших організацій. Саме завдяки колаборації з «Афіна. Жінки проти раку» ми плануємо запустити третю лінію допомоги, яка буде працювати за принципом «рівний-рівному», де самі онкопацієнти будуть консультувати онкопацієнтів та їхніх родичів з загальних питань.
Онлайн-сервіс Uklon на період локдауну надав безкоштовні поїздки для онкопацієнтів в містах, де рух громадського транспорту обмежено
Huawei Ukraine надали Фундації #ВАРТОЖИТИ 20 сучасних ноутбуків Huawei, 100 гарнітур для операторів кол-центру і звукозаписуюче обладнання
Vodafone Ukraine виділив кол-центру короткий номер 5522 та надали максимально вигідні тарифи на вхідні та вихідні дзвінки
lifecell виділив кол-центру короткий номер 5522 та надали максимально вигідні тарифи на вхідні та вихідні дзвінки
Kyivstar виділив кол-центру максимально вигідні тарифи на вхідні та вихідні дзвінки і в квітні 2021 виділить короткий номер 5522
Фокстрот надали технічне обладнання для офісу Фундації #ВАРТОЖИТИ
Рациональное ИТ побудували та налаштували телефонію кол-центру. На щоденній основі консультують з технічних питань
AlterEgo налаштували CRM систему Bitrix24 враховуючи специфіку роботи кол-центру #ВАРТОЖИТИ. Здійснюють технічний супровід та консультують операторів з питань користування системою
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ став можливим завдяки тому, що у травні 2020 родинний фонд Zagoriy Foundation повірив в ідею і підримав фінансово Фундацію #ВАРТОЖИТИ
14.07.20 — 327 529,70 грн
09.09.20 — 36 392,19 грн