ПІДТРИМАТИ РОБОТУ КОЛ-ЦЕНТРУ #ВАРТОЖИТИ
Мета
Підтримати онкопацієнтів та їхні родини в боротьбі з раком, надаючи безкоштовну кваліфіковану психологічну допомогу, фахову консультацію та безкоштовне таксі до онкоцентрів
Про проєкт
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ — це єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів.

Висококваліфіковані фахівці надаватимуть допомогу пацієнтам та їхнім близьким, яким поставили діагноз «рак».

Зателефонувавши в кол-центр онкопацієнт чи його близька людина зможе отримати фахову консультацію онкопсихолога, відповіді на будь-які питання пов'язані з діагнозом та лікуванням, а також замовити безкоштовне таксі до державного онкоцентру і назад в 23 містах України.
Кому це потрібно?
В Україні 1 300 000 онкохворих. Щодня 450-м українцям ставлять діагноз «рак». Тривожність, страх, апатія, депресія — це неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину та її родину на різних стадіях боротьби з раком. Таке моральне навантаження аж ніяк не сприяє швидкому одужанню, а лише погіршує загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись самотужки.
Як це працює?
КОЛ-ЦЕНТР #ВАРТОЖИТИ — це три окремі лінії допомоги для онкопацієнтів та їхніх близьких
1
Гаряча лінія допомоги
Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО «Афіна. Жінки проти раку», які мають трирічний досвід надання фахової допомоги онлайн.

* * * Команда експертів пройшла навчання і готова приступити до роботи щойно з'явиться фінансування на запуск цієї лінії
2
Психологічна допомога
Професійні онкопсихологи нададуть онкопацієнтам та їхнім близьким необхідну фахову консультацію. З-поміж 54 слухачів курсу онкопсихології від Української психоонкологічної асоціації буде відібрано найкращих фахівців, які працюватимуть на лінії психологічної допомоги.

* * * Команда експертів проходить навчання і готова приступити до роботи в червні 2021 року
3
Таксі для онкопацієнтів
Наші партнери онлайн-сервіс Uklon готові надати
безкоштовні поїздки для онкопацієнтів, щоб онкопацієнти у 23 містах України могли замовити безкоштовне таксі до державного медичного закладу та назад додому. Онлайн-сервіс Uklon у пошуку додаткового партнера, оскільки послуга надто дороговартісна. Наразі послуга доступна лише у Києві, Львові, Полтаві та Запоріжжі.
Як замовити безкоштовне таксі?
5522
Для абонентів lifecell та Vodafone
* Вартість дзвінків безкоштовна
+38 (093) 170 72 19
Для абонентів Kyivstar
* Вартість дзвінків дорівнює вартості дзвінків на номери інших мобільних операторів
Скільки це коштує?
Кол-центр для окнопацієнтів не має сталого джерела фінансування, не фінансується ніякими державними установами та існує за рахунок добровільних внесків українців зі всього світу.

Лінія безкоштовного таксі для онкопацієнтів стартувала свою роботу 11 листопада 2020. В січні 2021 лінія призупинила свою роботу на невизначений термін, оскільки у головного партнера онлайн-сервісу Uklon закінчилась можливість фінансування.

Витрати кол-центру за березень 2021 складають 500 000 грн

Як тільки ми матимемо щомісячне фінансування — всі три гарячі лінії розпочнуть свою повноцінну роботу.

Команда Фундації #ВАРТОЖИТИ знаходиться в постійному пошуку грантів, меценатів та партнерів.
Як можна допомогти?
125 грн
Півгодини роботи одного окнопсихолога
250 грн
Година роботи одного онкопсихолога
5-10-20 грн
Маленької допомоги не буває.
Будь-яка сума важлива.
#ГОВОРИ
Цикл життєствердних відеоісторій онкопацієнтів та їхніх родичів. Кожна окрема історія надихає на боротьбу та нагадує про те, чому #ВАРТОЖИТИ
Вони наче пара з красивого французького кіно. Від них неможливо відвести погляд. Хочеться дивитися, слухати і потай мріяти, щоб кожному із нас вдалося дожити до такого поважного віку і з таким же трепетом, любов'ю і турботою обіймати кохану людину. В житті Марини і Вадима є багато любові. А ще є рак, якому, попри всі невтішні прогнози лікарів, не вдалося розділити це щасливе подружжя.
На 20-му тижні вагітності Юля дізналась, що у неї рак. До кінця вагітності вона пройшла 3 курси хіміотерапії, а 25.06.20 народила свого другого синочка — Даніїла . Попереду в неї тривале лікування, але Юля сильна і вона справиться!
Як ще можна допомогти?
Якщо ви хочете так чи інакше долучитись до проєкту кол-центру — заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку нижче або напишіть нам на e-mail: vartozhyty@gmail.com
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ
реалізовується завдяки спільним зусиллям:
Нас підтримують: