Гранти для лікарів
Індивідуальні гранти на профільне стажування за кордоном лікарів-онкологів
Мета:
Сьогодні існує велика кількість соціальних ініціатив та фондів, які допомагають розвивати сферу охорони здоров'я в Україні. Завдяки їх роботі, лікарні отримують апарати та медикаменти, АЛЕ НЕ навички їх використання. В медицині велику роль грають деталі та підходи, саме тому розвиток та навчання фахівців, які будуть використовувати новітнє обладнання та медикаменти, є надзвичайно важливим. Особливо це стосується спеціалізованої ланки, зокрема онкології, де неможливо обійтись без високотехнічного обладнання.

Фундація #ВАРТОЖИТИ фінансуватиме тренінги, майстер-класи та програми стажування в зарубіжних медустановах українським медпрацівникам, фахівцям в сфері онкології.
Як це працюватиме:
а) Лікар-онколог звертається до фундації #ВАРТОЖИТИ з проханням профінансувати конкретну програму стажування у зарубіжній клініці. Програма ретельно аналізується і вивчається на предмет доцільності та надійності. На підставі цього приймається рішення про надання чи відмову у наданні коштів заявнику.

б) Лікар-онколог звертається до фундації #ВАРТОЖИТИ з бажанням пройти стажування у зарубіжній клініці. Фундація спільно із заявником розглядають існуючі доступні програми, які могли б максимально покрити потреби і бажання заявника і отримати необхідні вміння і навички для подальшої ефективної роботи у вузькоспеціалізованому напрямку (наприклад, освоєння новітнього високоточного обладнання чи сучасних медпрепаратів).

Фундація допомагає з оформленням необхідних документів і усіляко сприяє проходженню стажування. По поверненню учасник програми надає фундації #ВАРТОЖИТИ документ (сертифікат, диплом тощо), що підтверджує успішне проходження навчання, на основі якого отримує стовідсоткову компенсацію вартості програми, а також витрати на проживання і медичне страхування.

Фундація #ВАРТОЖИТИ надаватиме суттєву перевагу кандидатам, які мають щонайменше 5 років професійного стажу у сфері онкології, а також готові підписати з Фундацією договір про те, що після повернення зі стажування грантоотримувач (лікар-онколог, який отримав так стажування) гарантує, що він працюватиме і надалі в Україні щонайменше 3 роки.

Наша мета — дати можливість фахівцям-практикам рухатись у ногу з часом і максимально ефективно застосовувати свої теоретичні і практичні знання, використовуючи найсучасніше обладнання, методики і медичні засоби.


* проект в процесі розробки