Ми проводимо благодійні марафони задля того, щоб зібрати хоча б частину необхіної щомісячної суми у 308 000 грн і покрити витрати на запуск лінії психологічної допомоги кол-центру #ВАРТОЖИТИ для онкопацієнтів та їхніх близьких у травні 2021 року.

В червні 2021 Фундація #ВАРТОЖИТИ нарешті запустить першу всеукраїнську лінію психологічної допомоги для онкопацієнтів та їхніх родичів в рамках кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

Вже зараз 52 психолога зі всієї України пройшли двомісячний курс від Української Психоонкологічної Асоціації, здали фінальний тест і завершують своє навчання роботі на гарячій лінії, а ми робимо все можливе, що онкопацієнти і їхні родичні нарешті отримали таку необхідну фахову і безкоштовну підтримку незалежно від того з якого куточка України вони будуть нам телефонувати.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ існує виключно за кошти благодійників та невеликих грантів. Щомісяця витрати збільшуються і команда зростає. На даний момент команда кол-центру налічує практично 98 людей, 83 з яких волонтери, а 13 — команда бекофісу і 2 керівниці лінії психологічної підтримки. Ці 15 співробітників щодня ходять на роботу і роблять все можливе для того, щоб онкопацієнти та їхні родичі з усіх куточків України змогли нарешті отримати фахову безкоштовну допомогу.