Ми проводимо благодійні марафони, щоб зібрати частину необхіної щомісячної суми і покрити витрати на роботу лінії психологічної допомоги кол-центру #ВАРТОЖИТИ для онкопацієнтів та їхніх близьких.

16 червня 2021 Фундація #ВАРТОЖИТИ запустила першу безкоштовну лінію психологічної допомоги для онкопацієнтів та їхніх родичів в рамках всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

58 психологів зі всієї України і не тільки пройшли двомісячний курс від Української Психоонкологічної Асоціації, здали фінальний тест і надають фахові консультації на лінії, а ми робимо все можливе, щоб онкопацієнти та їхні близькі отримали таку необхідну кваліфіковану і безкоштовну підтримку.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ існує виключно за кошти благодійників та невеликих грантів. Щомісяця витрати збільшуються і команда зростає. На даний момент команда кол-центру налічує практично 93 людей, 83 з яких — волонтери, а 8 — команда бек-офісу і 2 керівниці лінії психологічної підтримки. Ці 10 співробітників щодня ходять на роботу і роблять все можливе, щоб онкопацієнти та їхні родичі з усіх куточків України мали можливість звернутися до нас.