Дорогі наші друзі та партнери!
Ми довго думали, як звернутися до вас, щоб висловити слова подяки за те, що ви повірили в нашу молоду амбітну організацію і зрозуміли, що одного листа буде недостатньо.

Саме тому ми створили цю сторінку і зібрали на ній максимум інформації для того, щоб кожен зміг до кінця усвідомити наскільки крутою була, є і буде наша спільна велика справа, яку ми робимо з вами разом.

Разом ми здійснили революцію в житті онкохворих в Україні!
у 19 містах України онкопацієнти уже користуються послугою безкоштовного авто
11.11.2020 об 11:00 спільними зусиллями ми нарешті запустили першу з трьох запралнованих ліній допомоги нашого КОЛ-ЦЕНТРУ ДЛЯ ОНКОПАЦІЄНТІВ #ВАРТОЖИТИ, а саме лінію безкоштовного таксі для онкопацієнтів.

Щодня 458 українців дізнається, що у них рак. В Україні понад 1 300 000 хворих. І цього дня наша країна чекала 29 років з моменту проголошення незалежності. Проте, Міністерство Охорони Здоров'я при жодному з міністрів так і не зробило того, що зробили ми з вами разом, об'єднавши наші зусилля.
#НеСОРОМНО: В Україні запрацювало безкоштовне таксі для онкопацієнтів
повний випуск СОРОМНО за посиланням
Яніна Соколова в Сніданок з 1+1 про запуск кол-центру #ВАРТОЖИТИ
оригінальне відео на сайті ТСН
Преса про наш кол-центр
Новини Фундації #ВАРТОЖИТИ активно висвітлюють українські ЗМІ
28.10.2020
ПРАВДА infrom
Колл-центр ВАРТОЖИТИ позиционируется как единственный всеукраинский координационный центр бесплатной помощи и поддержки онкопациентов и их родственников.
Що говорять онкопацієнти ❤️
Марія Борисова
дочка онкопацієнта
#Афіна #ВАРТОЖИТИ Дякую! Сьогодні тато приїхав з Верховиної додому на вихідні. Це велика допомога для нашої родини💞💞💞💞
Ірина Березницька
онкопацієнтка
Дякую. Вчора скористалася послугою в Києві їхала з Національного інституту раку до Теремків. В час коли ми не потрібні державі, таке піклування є дуже делікатним. Якось легше, що ти не сам на сам зі своїми траблами. Щиро дякую. Від цього трішки психологічно легше навіть. Я долаю шлях з Білої Церкви й роблю декілька пересадок,тому актуально що хоч по Києву можна проїхати.

Жанна Васильєва
онкопацієнтка
Дякую!!!Сьогодні скористалась новою послугою.Дуже зручно і швидко і безкоштовно доїхала до онкодиспансера і назад.Перехворіла на covid і ще не зовсім прийшла до норми..Ваша послуга- дуже добра справа для онкохворих.
Алла Петкун
онкопацієнтка
А весной вынуждена была ездить ежедневно на такси, так как транспорт не ходил.И очень плохо себя чувствовала.Это так прекрасно!!!Что вы придумали такую помощь ❤️❤️❤️
Анонімно
онкопацієнтка
только сегодня ехала из онкоцентра на троллейбусе и думала о такси 🚕 но думала о том что девочкам которые вначале пути эта услуга нужнее 👌🏻и тот кто это все организовал реально большие молодцы 👏 а благодарность будет там 💓🙌🏻

Альона Кисельовська
онкопацієнтка
Хвалебный пост или пост благодарности. Это я насчёт бесплатного такси. Очень выручил проект. За несколько дней я воспользовалась 4 раза. Я сейчас на химиотерапии. Да и подготовка была к ней. Пришлось помотаться. До этого тоже так, но за свой счет. Я сбросила доки наперёд. И, кстати, заказывала заранее с запасом. Даже вечером на утро. Поэтому в день технического сбоя я утром поехала бесплатно. Заказ то был до сбоя. Класс. Пару раз были машинки очень хорошие. Спасибо!
Інна Новік
онкопацієнтка
И я уже 2 раза в Днепре пользовалась: тоже в тот день, когда писали про сбой, ехала в больницу, и сегодня ехала с больницы домой. Сегодня попросили таки выслать 1страничку паспорта и диагноз/выписку с печатью. Да, длинное предисловие робота, хочется сразу слышать оператора...но это мелочи. Спасибо большое за такой очень важный проект!

Анонімно
онкопацієнтка
Очень рада была услышать Янину Соколову на линии дозвона в такси!!! Очень милая девушка Вера общалась мягко и вежливо!!! Такси приехало за 10 минут.Мне так было не по себе, когда выйдя из такси мне не пришлось платить.Мы ж не привыкли получать что-то за просто так((( а нужно учиться у таких людей и мир станет красивее и добрее!!!!

Олена Піскун
онкопацієнтка
Сьогодні скористалася безкоштовним таксі! Велике спасибі за швидкість, зручність, комфорт! Це так приємно, що з'явилася лінія "Варто жити" , і є допомога онкохворим в такий непростий період!
Міцного здоров'я Вам і безмежного щастя!
Як це працює
1
23 оператори
На гарячій лінії «Таксі для онкопацієнтів» працює 23 оператори-волонтери з різних міст України. Є навіть одна волонтерка — Наталя — з Берліну. Лінія працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 17:00
2
19 міст
Послуга «Таксі для онкопацієнтів» доступна у 19-ти містах України, а саме: Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську, Вінниці, Сумах, Полтаві, Чернігові, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Маріуполі, Хмельницькому, Черкасах, Житомирі та Чернівцях.

3
Опрацьовані дзвінки
Волонтери лінії «Таксі для онкопацієнтів», яка розпочала свою роботу 11.11.2020 обробила
4337 викликів (станом на 18.12.2020)
4
Таксі
2 845 разів пацієнти скористались послугою безкоштовного таксі (станом на 18.12.2020)
#ГОВОРИ
Цикл життєствердних відеоісторій онкопацієнтів та їхніх родичів. Кожна окрема історія надихає на боротьку та нагадує про те, чому #ВАРТОЖИТИ
Вони наче пара з красивого французького кіна. Від них неможливо відвести погляд. Хочеться дивитися, слухати і потай мріяти, щоб кожному із нас вдалося дожити до такого поважного віку і з таким же трепетом, любов'ю і турботою обіймати кохану людину. В житті Марини і Вадима є багато любові. А ще є рак, якому, попри всі невтішні прогнози лікарів, не вдалося розділити це щасливе подружжя.
На 20-му тижні вагітності Юля дізналась, що у неї рак. До кінця вагітності вона пройшла 3 курси хіміотерапії, а 25.06.20 народила свого другого синочка — Даніїла . Попереду в неї тривале лікування, але Юля сильна і вона справиться!
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ
реалізовується завдяки спільним зусиллями:
Нас підтримують: