Дорогі наші друзі та партнери!
Ми довго думали, як звернутися до вас, щоб висловити слова подяки за те, що ви повірили в нашу молоду амбітну організацію і зрозуміли, що одного листа буде недостатньо.

Саме тому ми створили цю сторінку і зібрали на ній максимум інформації для того, щоб кожен зміг до кінця усвідомити наскільки крутою була, є і буде наша спільна велика справа, яку ми робимо з вами разом.

Разом ми здійснили революцію в житті онкохворих в Україні!
у 19 містах України онкопацієнти уже користуються послугою безкоштовного авто
11.11.2020 об 11:00 спільними зусиллями ми нарешті запустили першу з трьох запралнованих ліній допомоги нашого КОЛ-ЦЕНТРУ ДЛЯ ОНКОПАЦІЄНТІВ #ВАРТОЖИТИ, а саме лінію безкоштовного таксі для онкопацієнтів.

Щодня 458 українців дізнається, що у них рак. В Україні понад 1 300 000 хворих. І цього дня наша країна чекала 29 років з моменту проголошення незалежності. Проте, Міністерство Охорони Здоров'я при жодному з міністрів так і не зробило того, що зробили ми з вами разом, об'єднавши наші зусилля.
#НеСОРОМНО: В Україні запрацювало безкоштовне таксі для онкопацієнтів
повний випуск СОРОМНО за посиланням
Яніна Соколова в Сніданок з 1+1 про запуск кол-центру #ВАРТОЖИТИ
оригінальне відео на сайті ТСН
Преса про наш кол-центр
Новини Фундації #ВАРТОЖИТИ активно висвітлюють українські ЗМІ
28.10.2020
ПРАВДА infrom
Колл-центр ВАРТОЖИТИ позиционируется как единственный всеукраинский координационный центр бесплатной помощи и поддержки онкопациентов и их родственников.
Що говорять онкопацієнти ❤️
Марія Борисова
дочка онкопацієнта
#Афіна #ВАРТОЖИТИ Дякую! Сьогодні тато приїхав з Верховиної додому на вихідні. Це велика допомога для нашої родини💞💞💞💞
Ірина Березницька
онкопацієнтка
Дякую. Вчора скористалася послугою в Києві їхала з Національного інституту раку до Теремків. В час коли ми не потрібні державі, таке піклування є дуже делікатним. Якось легше, що ти не сам на сам зі своїми траблами. Щиро дякую. Від цього трішки психологічно легше навіть. Я долаю шлях з Білої Церкви й роблю декілька пересадок,тому актуально що хоч по Києву можна проїхати.

Жанна Васильєва
онкопацієнтка
Дякую!!!Сьогодні скористалась новою послугою.Дуже зручно і швидко і безкоштовно доїхала до онкодиспансера і назад.Перехворіла на covid і ще не зовсім прийшла до норми..Ваша послуга- дуже добра справа для онкохворих.
Алла Петкун
онкопацієнтка
А весной вынуждена была ездить ежедневно на такси, так как транспорт не ходил.И очень плохо себя чувствовала.Это так прекрасно!!!Что вы придумали такую помощь ❤️❤️❤️
Анонімно
онкопацієнтка
только сегодня ехала из онкоцентра на троллейбусе и думала о такси 🚕 но думала о том что девочкам которые вначале пути эта услуга нужнее 👌🏻и тот кто это все организовал реально большие молодцы 👏 а благодарность будет там 💓🙌🏻

Альона Кисельовська
онкопацієнтка
Хвалебный пост или пост благодарности. Это я насчёт бесплатного такси. Очень выручил проект. За несколько дней я воспользовалась 4 раза. Я сейчас на химиотерапии. Да и подготовка была к ней. Пришлось помотаться. До этого тоже так, но за свой счет. Я сбросила доки наперёд. И, кстати, заказывала заранее с запасом. Даже вечером на утро. Поэтому в день технического сбоя я утром поехала бесплатно. Заказ то был до сбоя. Класс. Пару раз были машинки очень хорошие. Спасибо!
Інна Новік
онкопацієнтка
И я уже 2 раза в Днепре пользовалась: тоже в тот день, когда писали про сбой, ехала в больницу, и сегодня ехала с больницы домой. Сегодня попросили таки выслать 1страничку паспорта и диагноз/выписку с печатью. Да, длинное предисловие робота, хочется сразу слышать оператора...но это мелочи. Спасибо большое за такой очень важный проект!

Анонімно
онкопацієнтка
Очень рада была услышать Янину Соколову на линии дозвона в такси!!! Очень милая девушка Вера общалась мягко и вежливо!!! Такси приехало за 10 минут.Мне так было не по себе, когда выйдя из такси мне не пришлось платить.Мы ж не привыкли получать что-то за просто так((( а нужно учиться у таких людей и мир станет красивее и добрее!!!!

Олена Піскун
онкопацієнтка
Сьогодні скористалася безкоштовним таксі! Велике спасибі за швидкість, зручність, комфорт! Це так приємно, що з'явилася лінія "Варто жити" , і є допомога онкохворим в такий непростий період!
Міцного здоров'я Вам і безмежного щастя!
Як це працює
1
23 оператори
На гарячій лінії «Таксі для онкопацієнтів» працює 23 оператори-волонтери з різних міст України. Є навіть одна волонтерка — Наталя — з Берліну. Лінія працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 17:00
2
19 міст
Послуга «Таксі для онкопацієнтів» доступна у 19-ти містах України, а саме: Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську, Вінниці, Сумах, Полтаві, Чернігові, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Маріуполі, Хмельницькому, Черкасах, Житомирі та Чернівцях.

3
Опрацьовані дзвінки
Волонтери лінії «Таксі для онкопацієнтів», яка розпочала свою роботу 11.11.2020 обробила
4337 викликів (станом на 18.12.2020)
4
Таксі
2 845 разів пацієнти скористались послугою безкоштовного таксі (станом на 18.12.2020)
Скільки це коштує?
Кол-центр для окнопацієнтів не має сталого фінансування, не фінансується ніякими державними установами та існує за добровільні внески від українців зі всього світу.

Лінія безкоштовного таксі для онкопацієнтів стартувала свою роботу 11 листопада 2020. На лінії працює 30 волонтерів.

Витрати кол-центру за листопад 2020 складають 500 000 грн

1 місяць роботи трьох ліній допомоги коштує від 1 200 000 грн
Як тільки ми матимемо щомісячне фінансування — всі три гарячі лінії розпочнуть свою повноцінну роботу.

Команда Фундації #ВАРТОЖИТИ знаходиться в постійному пошуку грантів, меценатів та партнерів.
34

Доброчинців
14 648

Зібрано у листопаді 2020
500 000

Витрати кол-центру
за листопад 2020
#ГОВОРИ
Цикл життєствердних відеоісторій онкопацієнтів та їхніх родичів. Кожна окрема історія надихає на боротьку та нагадує про те, чому #ВАРТОЖИТИ
Вони наче пара з красивого французького кіна. Від них неможливо відвести погляд. Хочеться дивитися, слухати і потай мріяти, щоб кожному із нас вдалося дожити до такого поважного віку і з таким же трепетом, любов'ю і турботою обіймати кохану людину. В житті Марини і Вадима є багато любові. А ще є рак, якому, попри всі невтішні прогнози лікарів, не вдалося розділити це щасливе подружжя.
На 20-му тижні вагітності Юля дізналась, що у неї рак. До кінця вагітності вона пройшла 3 курси хіміотерапії, а 25.06.20 народила свого другого синочка — Даніїла . Попереду в неї тривале лікування, але Юля сильна і вона справиться!
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних
Кол-центр #ВАРТОЖИТИ
реалізовується завдяки спільним зусиллями:
Нас підтримують: