День донора
Red
Brunch
Всесвітній День Донора
Потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Важко переоцінити важливість донорської крові, адже одна кроводача може врятувати три життя. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу - порятунок людських життів.

Всесвітній День донора крові — досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня.

Саме цього дня в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини. Це свято — ще один шанс міжнародної спільноти закликати людей до відповідальності одне перед одним і надання посильної допомоги тим, хто її потребує.

І у 2021 році команда онлайн-сервісу Uklon приєднується до Всесвітнього Дня Донора.
Що таке Red Brunch?
Red Brunch (від англ.: red — червоний, brunch — утворено поєднанням двох англійських слів breakfast і lunch — прийом їжі між сніданком і обідом) — щомісячна подія, яку організовує команда Фундації #ВАРТОЖИТИ задля збору крові на потреби онкохворих.
Як це працює?
1
Запрошуємо донорів
Кожен майбутній донор отримує лист-пам'ятку, в якому вказані всі протипокази. Протипокази можуть бути тимчасові або абсолютні. Донори заповнюють коротку анкету і підтверджують свою участь в події, дотримуючись правил харчування за 3 дні до події.
2
В день кроводачі
Донори прибувають в офіс онлайн-сервісу Uklon за адресою: м Київ, вул. Новокостянтинівська, 18В, де в двох сусідніх приміщеннях організовано все для кроводачі.
3
Легкий сніданок
В зоні харчування можна одночасно організувати і легкий сніданок і бранч після кроводачі. Обов'язковими на сніданку є чай, печиво і вода. До кроводачі каву вживати заборонено.
4
Реєстрація
Зону реєстрації можна організувати в зоні харчування. Донори заповнюють анкети і з анкетами проходять на наступний етап.
5
Консультація з лікарем
В сусідній кімнаті організован стіл лікаря, за яким лікар перечитує анкету пацієнта, задає важливі питання і визначає чи проходить донора далі чи якісь протипокази заважають йому це зробити.
6
Аналізи
Після консультації з лікарем донор переходить на аналізи, де не лише визначають групу крові і резус фактор, але і гемоглобін. Якщо гемоглобін у донора понижений — він не може стати донором. В подальшому в центрі крові роблять розгорнутий аналіз задля того, щоб перевірити чи донор хворіє на більш серйозні захворювання такі як ВІЛ, СНІД, гепатит, тощо.
7
Кроводача
Для кроводачі використовуються або кушетки або столи. Ідеально підходять для кроводачі масажні столи, на яких зручно розміститись донорам.
8
Brunch після кроводачі
Після кроводачі кожен донор має отримати довідку від лікаря, а також нарешті гарно поснідати. Бранч забезпечує професійний кейтерінг з обслуговуючим персоналом. Після кроводачі повноцінний сніданок зі свіжовижатими соками і фруктами. (чай, каву, воду по 0,5 л і печиво Uklon забезпечує самостійно).
9
Подарунки для донорів
Завжди приємно отримати щось на згадку в такий визначний день. Нижче ми пропонуємо деякі подарунки для донорів.
Як проходить кроводача
Щоб провести подію для 18 донорів пропонуємо взяти в оренду 3-4 масажні столи. Таким чином всю подію можна провести за 2 години.
Подарнуки для донорів
Ми пропонуємо замовити унікальні подарунки для донорів, які веперше або вкотре зроблять великий внесок в розвиток донорського руху
Шкарпетки
Жіночі шкарпетки Я, ДОНОР порадують дівчат, які стануть донорами на Red Brunch.

Шкарпетки виготовлені в одному розмірі 36-39 з унікальним дизайном.
Виробник Sammy Icon.

Вартість 1 пари 65 грн.
Браслет донора
Унікальний браслет донора — прикраса, яку не захочеться знімати. Срібна краплинка на червоній ниточці нагадуватиме донорові про те, що він врятував
3 життя.
Організатори події
З 2006 року Команда Фундації #ВАРТОЖИТИ займається організацією подій будь-якого масштабу від корпоративних свят до тімбілдінга і виїздних квестів під іменем Event Agency DREAM HUNTERS.

У 2013 році команда DREAM HUNTERS заснувала ГО «Логістичний Штаб» і з тих пір довший час паралельно працює в громадському секторі, приміняючи свої зання і уміння та задля покращення життя українців.