Особливе кафе
Облаштування та запуск першого в Україні кафе, в якому будуть працювати онкопацієнти
Наталя Барська — мешканка м. Хмельницький. Останні 7 років Наталя бореться з агресивною формою раку. Попри те, що 80% органів вже метостазовано, вона нікому не жаліється, а живе більш повноцінним життям, ніж переважна частина людей в нашій країні, а ще вона дуже смачно готує. Разом з Наталею ми придумали ідею кафе, в якому можуть працювати жінки та чоловіки, які знаходяться на стадії лікування раку або вже побороли хворобу.
Мета:
Онкопацієнти в Україні стикаються не лише з проблемами пошуку фінансування високовартісного лікування та психологічними проблемами, але і з постійною дискримінацією суспільства. Створенням подібного кафе ми не лише зможемо надихнути окнопацієнтів жити повноцінним життям, за яке варто боротися, але і вкотре нагадаємо суспільству, що рак не заразний.

Окрім цього, весь прибуток з діяльності Особливого Кафе буде спрямовано на потреби онкохворих та на реалізацію інших проєктів Фундації #ВАРТОЖИТИ.
Про Наташу

Олеся Корженевська
Продюсерка проєкту «Я, Ніна», засновниця Фундації #ВАРТОЖИТИ
Восени 2019 ми вели активну роботу над доопрацюванням сценарію повнометражного художнього фільму «Я, Ніна». Для цього було проведено десятки інтерв'ю з онкопацієнтами та лікарями-онкологами. Так ми зустрілись з Наталею Барською простою жінкою з важким діагнозом з м. Хмельницького.

Перебуваючи у неї в гостях ми зрозуміли, що можемо допомогти їй і її товаришкам — таким самим онкопацієнткам, як і вона. Так виникла ідея створення Особливого кафе в м. Хмельницький, в якому будуть працювати онкопацієнти.

Наталя дуже загорілась ідеєю такого кафе, адже чудово готує і дуже це любить. Разом зі своїми подругами вона встигла відкрити Громадську Організацію «Життя в діагнозі», мер м. Хмельницького допоміг з приміщенням під кафе, наші друзі надіслали деяке кухонне обладнання для старту, але життя дуже непередбачуване. Стан здоров'я Наталі погіршувався щодня і вона була змушена переїхати в Барселону для того, щоб лікуватися і надалі. Ми пропонували Наталі в будь-якому разі відкрити кафе саме у м. Хмельницький, але вона відмовилась.

«Без мене це все не буде працювати» — сказала вона. «Простіть, що підвела...»

Але вона нас не підвела. Наталя стала справжнім натхненням не лише для команди Фундації #ВАРТОЖИТИ, яка вирішила всеодно реалізувати ідею Особливого кафе, хай і не в Хмельницькому, але і для сценаристки та режисерки повнометражного художнього фільму «Я, Ніна» Марисі Нікітюк. Одна з найяскравіших героїнь фільму — це дуже яскраво відтворений прототип Наталі. І зараз ми мріємо лише про те, щоб Бог дав Наташі сил і здоров'я встигнути подивитися наш фільм.

Вона, напевно, сама навіть до кінця не усвідомлює, як сильно вплинула на перебіг подій в проєкті «Я, Ніна» та на те, що ми таки започаткували Фундацію #ВАРТОЖИТИ.

Абсолютно точно можу сказати, що Наталя Барська — наша Муза.

#ВАРТОЖИТИ
Проєкт «Особливе кафе» буде реалізовано в колаборації з NUMO BURO та Borysov Academy & METRO Academy, які вже засвідчили свою готовність долучитися до проекту pro bono.

Концепція Рro bono (лат. Pro bono publico — для загального блага) — це безкоштовна професійна та експертна допомога для загального блага.
NUMO BURO

Катерина Терещенко
Співзасновниця
Архітекторка
Причин підтримати проєкт «Особливе кафе» декілька: серед них є як професійні, так і особисті.

У нашого архітектурного бюро величезний досвід у
створенні ресторанних проєктів по всій Україні і ми справді можемо і хочемо допомогти.

Моя особиста причина долучитися до цього проекту — це мій батько, який помер від раку, коли я навчалась в старших класах школи. Попри те, що це сталося багато років тому, ця тема не може не чіпляти мене навіть через роки.

В цілому до благодійності у нас в NUMO BURO відношення давно сформоване — наша компанія регулярно підтримує кілька дієвих українських фондів, щомісяця перечисляючи їм кошти.

Проект Фундації #ВАРТОЖИТИ — це симбіоз наших цінностей і професійних можливостей.


Наталія Соболева
Співзасновниця
Архітекторка
Дизайнери нашого архітектурного бюро можуть курувати проєкти в будь-якому місті України, адже у нас справді є такий досвід. Ми реалізвували величезну кількість проектів практично у всіх регіонах України, маємо своїх підрядників на місці, а також довірительні стосунки з ними.

Для нас з Катериною можливість долучитися pro bono до проекту «Особливе кафе» — це дуже надихаюча історія тим, що окрім місця для самовираження і роботи ми зможемо також створити місце, яке буде дарувати людям не лише позитивні емоції, але й надію.
Приклади реалізованих NUMO BURO кафе та ресторанів
Borysov Academy & METRO Academy

Дмитро Борисов
Ресторатор
Засновник
Разом з моєю командою ми обов'язково долучимось до проєкту «Особливе кафе» у якості консультантів, допоможемо розробити технологію, меню і бізнес-модель, а також безкоштовно готові навчити команду Особливого кафе в Borysov Academy & METRO Academy

Допомогти запуску кафе може кожен бажаючий, надіславши будь-яку комфортну суму на рахунок Фундації #ВАРТОЖИТИ
Допомогти можна людськими ресурсами та обладнанням
З можливістю вибору ми шукаємо:

  • менеджерів-управлінців з відповідним досвідом і потужною мотивацією, яким було б цікаво долучитися до такого проекту;
  • кухонне приладдя: професійний посуд, столові прибори, тощо;
  • побутову техніку: хлібопічка, пароконвектомати, кухонні плити, пароварки, кухонні поверхні, тощо;
  • сантехніка;
  • будівельні матеріали;
  • оздоблювальні матеріали.
Якщо ви хочете так чи інакше долучитись до цього проєкту — заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку нижче або напишіть нам на e-mail: vartozhyty@gmail.com
Форма зворотнього зв'язку
E-mail
ПІБ
Телефон
Чи би ви хотіли / могли допомогти
Я добровільно надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних